Skip to main content

Stopka redakcyjna

Dane zgodnie z § 5 TMG::

PURUS PLASTICS GmbH
Am Blätterrangen 4
95659 Arzberg

Reprezentowana przez:

Waltraud Zeisel, Richard Metzler

Dane kontaktowe:

Telefon: +49 (0)9233 7755 0
Faks: +49 (0)9233 7755 50
E-Mail: info@purus-plastics.de

Rejestr:

Wpis do rejestru handlowego.
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Hof
Numer rejestru: Nr HRA 2231

VAT:

Numer identyfikacji podatkowej zgodnie z §27 a niemieckiej ustawy o podatku VAT:
DE168234917

Osoba odpowiedzialna za treść zgodnie z § 55 ust. 2 RStV:

Thorsten Zillmann
Am Blätterrangen 4
95659 Arzberg

Rozstrzyganie sporów:

Komisja Europejska udostępnia platformę do internetowego rozstrzygania sporów (ODR): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Nasz adres e-mail znajduje się w stopce redakcyjnej.

Nie jesteśmy skłonni lub zobowiązani do brania udziału w postępowaniu mediacyjnym przed konsumencką jednostką mediacyjną.

Odpowiedzialność za treści

Jako usługodawca jesteśmy zgodnie z § 7 ust. 1 TMG odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami ustawowymi. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednak jako usługodawca zobowiązani do nadzorowania przekazanych lub zapisanych treści zewnętrznych lub do badania okoliczności, które wskazują na niezgodny z prawem czyn.

Powyższe nie narusza zobowiązania do usunięcia lub zablokowania używania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami ustawowymi. Przedmiotowa odpowiedzialność jest jednak możliwa dopiero od momentu powzięcia wiedzy o konkretnym naruszeniu prawa. W razie powzięcia informacji na temat danych naruszeń prawa przedmiotowe treści zostają niezwłocznie usunięte.

Odpowiedzialność za zamieszczone łącza

Nasza oferta obejmuje łącza do zewnętrznych witryn internetowych podmiotów trzecich, na których treści nie mamy jednak żadnego wpływu. Dlatego też nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Odpowiedzialność za treści witryn, do których odsyłają łącza, ponosi zawsze dany oferent lub podmiot administrujący witryną internetową. Witryny, do których odsyłają łącza, zostały w momencie umieszczania łącza sprawdzone pod kątem możliwego naruszenia prawa. W momencie umieszczania łącza nieznane były niezgodne z prawem treści.

Stała merytoryczna kontrola witryn, do których odsyłają łącza, nie może być wymagana bez konkretnych przesłanek wskazujących na naruszenie prawa. W razie powzięcia informacji o naruszeniach prawa przedmiotowe łącza zostaną niezwłocznie usunięte.

Prawo autorskie

Utworzone przez podmiot zarządzający witryną treści i dzieła na tych witrynach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Kopiowanie, edytowanie i każdy rodzaj przetwarzania wykraczający poza granice prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej witryny internetowej jest dozwolone tylko do prywatnych, niekomercyjnych celów.

O ile treści na niniejszej witrynie internetowej nie zostały stworzone przez podmiot zarządzający, należy przestrzegać praw autorskich podmiotów trzecich. Jako takie określa się zwłaszcza treści podmiotów trzecich. Jeżeli mimo wszystko zostanie stwierdzone naruszenie prawa autorskiego, prosimy o przekazanie nam odpowiedniej informacji. W razie powzięcia informacji o naruszeniach prawa przedmiotowe treści zostają niezwłocznie usunięte.

Prawo autorskie / Autor ikony PDF

Dla ścisłości i na życzenie zwracamy niniejszym uwagę na źródło ikony PDF, która jest używana na naszej witrynie internetowej: Designed by Freepik from www.flaticon.com