Skip to main content
https://www.youtube.com/watch?v=YaMTkhQI_SY

Szpula FIDUS z tworzywa sztucznego.

Szyte na miarę rozwiązanie do małych serii.

Bezpośrednio z manufaktury szpul,
indywidualne rozwiązanie do nawijanych towarów.

Witamy w manufakturze szpul
PURUS PLASTICS z siedzibą w Arzbergu w Górnej Frankonii to nieprzeciętna manufaktura, która oferuje szyte na miarę szpule z tworzywa sztucznego. Wraz z Tobą tworzymy rozwiązanie do nawijanych towarów, dzięki czemu otrzymasz typ szpuli odpowiedni do Twoich wymagań. Ten rodzaj produkcji jest korzystny dla Ciebie i oferuje idealne rozwiązanie w przypadku mniejszych i średnich partii towaru. Uczciwie, stabilnie i przejrzyście.

Jakie korzyści daje szpula FIDUS z tworzywa sztucznego?
Nawijane towary wymagają stosowania szpul, aby można je było bezpiecznie transportować. Nasza szpula bez mechanicznych połączeń z gładką powierzchnią nawijania nadaje się idealnie do nawijanych towarów. Lekkie tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu zapewnia znaczne oszczędności podczas transportu i gwarantuje łatwą obsługę. Niemal całkowicie dowolne wymiary zapewniają idealnie dopasowane do danego zastosowania rozwiązania, a także wymaganą objętość nawijania. Dostępne są liczne opcje dostosowane do każdych wymagań i spełniające wszystkie potrzeby podczas codziennego użytkowania. Sam wybierasz rozmiar kołnierza, średnicę rdzenia i szerokość nawijania. Nasza produkcja jest idealna do małych i średnich ilości, ponieważ indywidualne wymagania potrzebują indywidualnych rozwiązań, nie da się ich zaspokoić produktem masowym w sposób oszczędny i sensowny.

Efektem są szerokie możliwości dopasowania oraz trwała szpula z tworzywa sztucznego, która dokładnie spełnia Twoje wymagania. Jesteśmy Twoją manufakturą szpul!

Jakie opcje możesz wybrać w przypadku szpul FIDUS?

Szpule FIDUS z tworzywa sztucznego są seryjnie wyposażone w otwory na zabieraki, praktyczne szczeliny do odprowadzania wody oraz otwory do mocowania kabli. Opcjonalnie szpula z tworzywa sztucznego może zostać wyposażona w otwory do przeciągania kabli lub uzwojenia.

W rurze rdzenia może znajdować się jeden lub dwa otwory wejściowe, jeden otwór wejściowy plus otwór na czujnik lub dwa otwory wejściowe i dwa otwory na czujniki. Ponadto możemy wyposażyć Twoją szpulę FIDUS w pola na etykiety, otwory wylotowe na kable i akcesoria do układania w stos. Chcesz mieć swoje logo umieszczone na stałe?

Żaden problem, możemy je wytłoczyć na kołnierzu. Jak widać, mamy dużo możliwości dopasowania do Twoich wymagań.

Szczeliny do odprowadzania wody
Otwory do mocowania kabla Ø 10 mm
Pole na etykietę 130 x 100 mm
Otwór zabieraka Ø 20 mm
Logo 45 x 40 mm
Pole na etykietę 130 x 100 mm łagodny
Otwór do wprowadzenia kabla
Otwór wylotowy na kabel
Akcesoria do układania w stos 4 kawałek

Twoje korzyści?
Możliwości dopasowania!

Szpula z tworzywa sztucznego składa się głównie z dwóch różnych części: kołnierza i rdzenia. Oferujemy kołnierze w trzech różnych rozmiarach:
średnica 400 mm, 435 mm i 500 mm.
Ponadto możesz określić, czy Twoja szpula ma mieć otwór osiowy o średnicy 56 czy 80 mm.
Możliwy jest wybór średnicy rdzenia od 125 mm do 150 mm, co wraz z szerokością nawijania i średnicą kołnierza daje wartość objętości nawijania.
Możemy przygotować bezstopniową regulację szerokości nawijania od 200 do 500 mm.
Maksymalna waga ładunku wynosi 80 kg dla wszystkich rozmiarów.
Inne wymiary specjalne możesz zamówić w serwisie wzorów szpul lub przez formularz kontaktowy.

  

Potrzebujesz nowego wzoru szpuli?

Chętnie wyprodukujemy dla Ciebie wzór próbny zgodny z Twoimi wymogami. Po konsultacji z Tobą oraz omówieniu Twoich wymagań i potrzeb wysyłamy gotową szpulę FIDUS z tworzywa sztucznego z reguły w ciągu 48 godzin. W celu zamówienia szpuli skorzystaj z pomocy naszego telefonicznego biura obsługi, klikając łącze Zamów wzór szpuli. Dziękujemy.

Wytyczne dotyczące obsługi plastikowych szpuli

Nowoczesne szpule z tworzywa sztucznego mają wiele zalet. Podane niżej informacje służą zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa ładunku podczas obsługi naszych produktów oraz maksymalnej żywotności dostarczonych szpuli FIDUS. Pobierz tutaj

Wynik profesjonalnej współpracy „Made in Germany”

Szpula FIDUS z tworzywa sztucznego łączy jednoczęściową konstrukcję z możliwością wielokrotnego użytku dzięki zastosowaniu wielu przemyślanych szczegółów i opcji. We współpracy z August Hildebrandt Group potrzeby i doświadczenia zebrane z rynku zostały połączone z wiedzą firmy PURUS PLASTICS z zakresu tworzyw sztucznych. W wyniku tego stworzono szpulę z tworzywa sztucznego o unikatowych i rozległych możliwościach indywidualizacji.

Serwis wzorów
szpuli

Tutaj możesz zamówić swój indywidualny wzór szpuli. Z przyjemnością czekamy na telefon od Ciebie!

Pobierz broszurę produktową

Wszystkie informacje na temat naszych szpul FIDUS z tworzywa sztucznego zebrane w jednej ulotce.

Formularz
kontaktowy

Łatwe wysyłanie zapytań! Łatwo i wygodnie wysyłaj swoje indywidualne zapytanie za pomocą naszego formularza.